Статті | публікації | блог

Статті

Науковий світогляд, перейнятий природознавством і математикою, є найбільша сила не тільки сьогодення, а й майбутнього.

В. І. Вернадський

Порівняльний аналіз історичних ареалів населених пунктів України

ужгород

м.Ужгород

Історичний ареал 

київ

м.Київ

Історичний ареал 

полтава

м. Полтава

Історичний ареал 

галич

м. Галич

Історичний ареал 

одеса

м. Одеса

Історичний ареал 

луцьк

м. Луцьк

Історичний ареал 

львів

м. Львів

Історичний ареал 

овідіополь

м. Овідіополь

Історичний ареал 

самбір

м. Самбір

Історичний ареал 

тернопіль

м. Тернопіль

Історичний ареал 

вороніж

смт. Вороніж

Історичний ареал 

Володимир-Волинський

м. Володимир-Волинський

Історичний ареал 

Реорганізація дачних та садових кооперативів

Методом влаштування функціонального та нормативного житлового кварталу, проте зі збереженням існуючих площ зареєстрованих ділянок є зміна їх конфігурації в межах проектних червоних ліній за рахунок балансу вільних (незареєстрованих) територій збереження їх площі. Таким чином ми можемо забезпечити квартал виключно садибною житловою забудовою та зберегти кількість та площі територій, але уже у проектному форматі влаштування благоустрою та транспортно-інженерної інфраструктури. 

 • дачні кооперативи

  Аналіз та тронсформація території

  Після трансформації мережі вулиць та ліній регулювання забудови відповідно державним будівельним нормам України сформовуються території придатні для розміщення житлової забудови, проте не усі ділянки задовільнять вимоги садибної забудови шляхом зменшення площ зареєстрованих. Методом вирішення цієї ситуації влаштування житлової забудови різного типу: для придатних садибних ділянок-садибну забудову, для малих земельних ділянок – житлову забудову блокованого або спареного типу. 

 • землеустрій

  Земельно-кадастровий устрій

  Наступним методом влаштування функціонального та нормативного житлового кварталу, проте зі збереженням існуючих площ зареєстрованих ділянок є зміна їх конфігурації в межах проектних червоних ліній за рахунок балансу вільних (незареєстрованих) територій збереження їх площі. Таким чином ми можемо забезпечити квартал виключно садибною житловою забудовою та зберегти кількість та площі територій, але уже у проектному форматі влаштування благоустрою та транспортно-інженерної інфраструктури. 

 • детальний план території

  Містобудівні рішення

  Організація і правильна трансформація територій дозволяє розміщувати забудову різного типу. У кінцевому результаті її можна пристосуват до існуючої ситуації у населеному пункті, формувати різні типи удинків та повноціно влаштувати дорожньо-транспортну інфраструктуру.

Давайте досліджувати разом

Програми та заходи, що відбулися


 • Матеріали онлайн-обговорення ЗУ 711-ІХ

  Лютий 27, 2021

  Землевпорядкування - містобудування - місцеве самоврядування.
  Співпраця чи конкуренція?

 • Illustration

  Круглий стіл з питань залучення фахівців
  до розвитку громад та територій

  Січень 10, 2021

  Круглий стіл online з питань залучення фахівців до розвитку громад та територій, особливості приваблення інвестицій в громаду, порядок проведення екологічного аудиту, комплексний план території як його наповнення.

 • Illustration

  Комплексні плани просторового розвитку територіальних громад, генеральні плани населених пунктів, детальні плани територій – нові види землевпорядної документації

  Листопад 5, 2020

  на факультеті землевпорядкування НУБіП України відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Комплексні плани просторового розвитку територіальних громад, генеральні плани населених пунктів, детальні плани територій – нові види землевпорядної документації» посилання на публікацію

 • Просторове планування територіальних громад

  Жовтень 10, 2017

  Участь у семінарі з просторового планування теиторіальних громад.