В. І. Вернадський
Порівняльний аналіз історичних ареалів населених пунктів України
м.Ужгород
Історичний ареал
м.Київ
Історичний ареал
м. Полтава
Історичний ареал
м. Галич
Історичний ареал
м. Одеса
Історичний ареал
м. Луцьк
Історичний ареал
м. Львів
Історичний ареал
м. Овідіополь
Історичний ареал
м. Самбір
Історичний ареал
м. Тернопіль
Історичний ареал
смт. Вороніж
Історичний ареал
м. Володимир-Волинський
Історичний ареал
Реорганізація дачних та садових кооперативів
Методом влаштування функціонального та нормативного житлового кварталу, проте зі збереженням існуючих площ зареєстрованих ділянок є зміна їх конфігурації в межах проектних червоних ліній за рахунок балансу вільних (незареєстрованих) територій збереження їх площі. Таким чином ми можемо забезпечити квартал виключно садибною житловою забудовою та зберегти кількість та площі територій, але уже у проектному форматі влаштування благоустрою та транспортно-інженерної інфраструктури.
Аналіз та тронсформація території
Після трансформації мережі вулиць та ліній регулювання забудови відповідно державним будівельним нормам України сформовуються території придатні для розміщення житлової забудови, проте не усі ділянки задовільнять вимоги садибної забудови шляхом зменшення площ зареєстрованих. Методом вирішення цієї ситуації влаштування житлової забудови різного типу: для придатних садибних ділянок-садибну забудову, для малих земельних ділянок – житлову забудову блокованого або спареного типу.
Земельно-кадастровий устрій
Наступним методом влаштування функціонального та нормативного житлового кварталу, проте зі збереженням існуючих площ зареєстрованих ділянок є зміна їх конфігурації в межах проектних червоних ліній за рахунок балансу вільних (незареєстрованих) територій збереження їх площі. Таким чином ми можемо забезпечити квартал виключно садибною житловою забудовою та зберегти кількість та площі територій, але уже у проектному форматі влаштування благоустрою та транспортно-інженерної інфраструктури.
Містобудівні рішення
Організація і правильна трансформація територій дозволяє розміщувати забудову різного типу. У кінцевому результаті її можна пристосуват до існуючої ситуації у населеному пункті, формувати різні типи удинків та повноціно влаштувати дорожньо-транспортну інфраструктуру.
Програми та заходи, що відбулися
Землевпорядкування - містобудування - місцеве самоврядування.
Співпраця чи конкуренція?
Круглий стіл з питань залучення фахівців
до розвитку громад та територій
Круглий стіл online з питань залучення фахівців до розвитку громад та територій, особливості приваблення інвестицій в громаду, порядок проведення екологічного аудиту, комплексний план території як його наповнення.
Комплексні плани просторового розвитку територіальних громад, генеральні плани населених пунктів, детальні плани територій – нові види землевпорядної документації
на факультеті землевпорядкування НУБіП України відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Комплексні плани просторового розвитку територіальних громад, генеральні плани населених пунктів, детальні плани територій – нові види землевпорядної документації» посилання на публікацію
Просторове планування територіальних громад
Участь у семінарі з просторового планування теиторіальних громад.
au.moc.nalpg%40ofni
© 2022, НДПЦ "ГП"
Всі права захищені
au.moc.nalpg%40ofni
© 2022, НДПЦ "ГП"
Всі права захищені