НДПЦ ГПSRPC GP
НДПЦ ГПSRPC GP
Проектні, наукові, науково-дослідні роботи

Види робіт та послуг

Стратегічні документи 

Комплексні плани громад

Схеми промислових вузлів

Генеральні плани населених пунктів

Плани зонування населених пунктів

Детальні плани території

Організація громадського простору

Ревіталізація міського середовища

Аналітика та дослідження

Звіти про СЕО

Рецензування містобудівної документації

Експертиза містобудівної документації

Індустріальні парки

 • Illustration

  Назва:

  ІП КОЛОМИЯ ІНДАСТРІ

  Локація:

  м. Коломия, Івано-Франківська область

  Площа:

  31,0962 га

  Безпека, довговічність, продуктивність, простота та легкість.Ідея індустріального парку Коломия полягає у створенні замкнутого циклу виробництва та переробки за допомогую розумних технологій, використовуючи місцеву (і не тільки) сировину. Зручна логістика, доступність до комунікацій та потенціал сировини забезпечує найкращу пропозицію у регіоні.

 • Illustration

  Назва:

  Мостиський сухий порт

  Локація:

  м. Мостиська, Львівська область

  Площа:

  34,5116 га

  Територією Львівщини проходить міжнародний транспортний коридор “Балтика – Чорне море” з перетином автомобільного та залізничного потоків в місті Мостиська Львівської області.
  Через місто Мостиська проходять важливі транспортні комунікації: автошляхи E40 (М11),
  Т 1415, та залізниця Львів — Краків

 • Illustration

  Назва:

  ІП ТЕРЕСВА

  Локація:

  смт. Тересва, Закарпатська область

  Площа:


  Індустріальний парк Тересва — це промисловий кластер замкнутого циклу виробництва зі спільною інфраструктурою для всіх резидентів: суміжні виробництва, спільні складські території, навчальні та дослідні лабараторії, офісні приміщення та сервісні підприємства.

 • Illustration

  Назва:

  ЕКО-ІП РУДА

  Локація:

  Вишнівська громада, Волинська область

  Площа:

  29,3760 га

  Еко-індустріальний парк — це спеціальна зона промислового призначення, яка сприяє сталому розвитку, шляхом забезпечення соціальних, економічних, та екологічних параметрів у процесах вибору розташування, планування, управління та повсякденного функціонування. Ще вищий рівень кооперації — індустріальний симбіоз, який є способом реалізації принципів циркулярної економіки, коли відходи одних підприємств стають сировиною для інших.

Інженерія промислових та логістичних об'єктів


Принцип проектування мультимодальних вузлів полягає в створенні інфраструктури, яка забезпечує зручні пересадки між різними видами транспорту.Основні принципи проектування мультимодальних вузлів: інтеграція транспортних засобів, безпека, ефективність.ТОВ НПДЦ ГП досліджує, аргументовує та супроводжує створення таких об'єктів на території України. Серед локацій, які опрацьовувались командою наших фахівців є Волинська, Львівська, Закарпатська та Чернівецька області.


При проектуванні об'єктів тваринництва, таких як птахофабрики, підприємства по вирощуванню свиней та інші, виникають значні екологічні аспекти: використання енергії, управління водними ресурсами, обробка відходів, забезпечення добробуту тварин, зменшення впливу на довкілля.ТОВ НДПЦ ГП бере на себе повний супровід від створення концепції та пошуку локалізації таких підприємств до отримання містобудівних умов та обмежень на такі об'єкти.

Проектування нафтових терміналів вимагає індивідуального підходу через їх особливості. Одна з основних особливостей проектування нафтових терміналів - це безпека. Безпека є надзвичайно важливим аспектом у зв'язку з високим ризиком пожежі та вибуху, пов'язаним з обробкою та зберіганням нафти.Крім того, нафтові термінали повинні бути ефективною ланкою в логістичному ланцюзі нафтопродуктів. Це означає, що їх проектування повинно враховувати оптимальне розташування та організацію терміналу для забезпечення швидкого та ефективного завантаження та розвантаження нафтопродуктів. Крім того, повинні бути враховані потреби у зберіганні нафти та різних видів нафтопродуктів з урахуванням їх різних властивостей та вимог до температурного режиму.

Аналіз історичних ареалів населених пунктів

Реорганізація дачних та садових кооперативів

Методом влаштування функціонального та нормативного житлового кварталу, проте зі збереженням існуючих площ зареєстрованих ділянок, є зміна їх конфігурації в межах проектних червоних ліній за рахунок балансу вільних (незареєстрованих) територій збереження їх площі. Таким чином ми можемо забезпечити квартал виключно садибною житловою забудовою та зберегти кількість та площі територій, але уже у проектному форматі влаштування благоустрою та транспортно-інженерної інфраструктури. 

 • дачні кооперативи

  Аналіз та тронсформація території

  Після трансформації мережі вулиць та ліній регулювання забудови відповідно державним будівельним нормам України сформовуються території придатні для розміщення житлової забудови, проте не усі ділянки задовільнять вимоги садибної забудови шляхом зменшення площ зареєстрованих. Методом вирішення цієї ситуації влаштування житлової забудови різного типу: для придатних садибних ділянок-садибну забудову, для малих земельних ділянок – житлову забудову блокованого або спареного типу. 

 • землеустрій

  Земельно-кадастровий устрій

  Наступним методом влаштування функціонального та нормативного житлового кварталу, проте зі збереженням існуючих площ зареєстрованих ділянок є зміна їх конфігурації в межах проектних червоних ліній за рахунок балансу вільних (незареєстрованих) територій збереження їх площі. Таким чином ми можемо забезпечити квартал виключно садибною житловою забудовою та зберегти кількість та площі територій, але уже у проектному форматі влаштування благоустрою та транспортно-інженерної інфраструктури. 

 • детальний план території

  Містобудівні рішення

  Організація і правильна трансформація територій дозволяє розміщувати забудову різного типу. У кінцевому результаті її можна пристосуват до існуючої ситуації у населеному пункті, формувати різні типи удинків та повноціно влаштувати дорожньо-транспортну інфраструктуру.

Залишити запит

Дякую!

Ми Вам перетелефонуємо :)

Can't send form.

Please try again later.