НДПЦ ГПSRPC GP
НДПЦ ГПSRPC GP
Як створити відділ містобудування та архітектури у територіальній громаді

Маршрутний лист із шаблонами документів

Крок 1. Рішення про Структуру апарату виконавчого комітету

Орган місцевого самоврядування приймає рішення затвердити Структуру апарату виконавчого комітету сільської ради об’єднаної територіальної громади.(Відповідно до ст.11, п. 5 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» із змінами і доповненнями»)
ЗРАЗОК

Крок 2. Рішення про створення відділу

Орган місцевого самоврядування приймає рішення про створення відділу Архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства територіальної громади(Згідно ст.13 ЗУ «Про архітектурну діяльність», п.п.б, п.1, ст.31 та п.3 ст.51 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»)
ЗРАЗОК

Artboard 19

Крок 3. Лист-запит в Районну державну адміністрацію

Для запобігання дублювання повноважень положення про відділ Архітектури, містобудування та ЖКГ має бути узгоджене з відповідною місцевою РДА.
ЗРАЗОК

Крок 4. Положення про відділ Архітектури

Орган місцевого самовядування затверджує рішенням сесії «Положення про відділ Архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства територіальної громади».(Згідно п.4 ст.54 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»)Відділ не є юридичною особою.У своїй діяльності відділ Архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Мінрегіону та Держархбудінспекції, рішеннями обласної ради та облдержадміністрації, рішеннями сільської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями сільського голови, Регламентом сільської ради та цим Положенням.
ЗРАЗОК

Крок 5. Положення про службу містобудівного кадастру

Орган місцевого самовядування затверджує рішенням сесії «Положення про службу містобудівного кадастру відділу Архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства територіальної громади».
ЗРАЗОК

Крок 6. Посадові інструкції

Голова громади затверджує посадові інструкції керівника відділу Архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства територіальної громади.
ЗРАЗОК

Крок 7. Оголошення на заміщення вакантної посади

Орган місцевого самовядування розміщує в друкованих засобах масової інформації оголошення на заміщення вакантної посади керівника відділу.
ЗРАЗОК

Крок 8. Новопризначений керівник відділу

Після завершення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника відділу Архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства територіальної громади, новопризначений керівник відділу:• Ознайомлюється з інструкціями;• Приступає до виконання службових обов’язків згідно чинного законодавства України.
ЗРАЗОК

Крок 9. Лист-запит в Міністерство розвитку громад та територій

Для отримання розяснень щодо повноважень та посадових інструкцій керівника відділу Архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства територіальної громади.
ЗРАЗОК