Онлайн-обговорення Закон України №711-IX(захід відбувся)

Illustration

24.07.2021р. вступає в дію Закон № 711-ІХ.Сьогодні ми спостерігаємо, що частина фахового кола з просторового розвитку та громади активно шукають будь-яку інформацію щодо змін, інші ж чекають поки зміни настануть і будуть адаптовуватись.Чому так? Тому що зміни стосуються усіх! І фахівців з землевпорядкування, і містобудівельників, органів місцевого самоврядування та просто громадян.Ми вирішили підняти тему в комплексі трьох сторін:Землевпорядкування - містобудування - місцеве самоврядування.Співпраця чи конкуренція?

Основні питання, які обговорювались:⁃ Які зміни чекають ОМС?-Нові види документації: хто має право розробляти?-Зміни у Земельному кодексі України та Законі України "Про землеустрій".-Що таке комплексний план території громади?-Яка буде роль зонінгу та генерального плану в містобудуванні?-Концепція інтегрованого розвитку та громадські обговорення?-Резервування територій для державних потреб.-Детальний план території - що тепер він визначає?-Місцеве самоврядування в нових ТГ.
Все це, а також багато іншого у розборі закону 711-ІХ з експертами з питань землевпорядного процесу, кадастру, ГІС та містобудування.
Лектори:Третяк Роман Антонович - кандидат економічних наук, голова ГІС асоціації України, юрист, експерт з питань землевпорядного процесу та оцінки земель;Габрель Михайло Миколайович - кандитат технічних наук, архітектор, експерт будівельний з містобудівної документації;Крельштейн Петро Давидович -кандитат технічних наук, почесний геодезист України, експерт з кадастру та створення і ведення ГІС.
Подія проходила за підтримки НДПЦ "Геоурбаністики та планування" та ГС "ГІС-асоціації України".

Запрошуємо усіх зацікавлених до перегляду відео-запису зустрічі!