НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ПРОЕКТНИЙ ЦЕНТР ГЕОУРБАНІСТИКИ ТА ПЛАНУВАННЯ

Про нас

Науково-дослідний проектний центр "Геоурбаністики та планування"

● Міста формуються у відносинах між навколишнім середовищем та його громадою, а також між приватними та державними ініціативами. Ми ж працюємо в основі цих процесів, пропонуючи стійкі рішення, що поєднують та узгоджують інтереси всіх залучених. ● Працюючи з містами, організаціями державного сектору, забудовниками, приватними компаніями та некомерційними організаціями, ми розвиваємо збалансовану, прагматичну та амбіційну перспективу розвитку міст.● Наша команда з просторового планування - це досвідчені містобудівельники з усієї України. Наші експерти комплексно проводять дослідження на ранніх етапах проектування та шукають можливості ефективного й економічно вигідного опрацювання об'єктів, і тим самим зменшують витрати на його реалізацію та пришвидшують терміни виконання. .

● Ми працюємо над виготовленням містобудівної документації, супроводжуємо процедуру затвердження та надаємо освітні послуги з просторового планування. Ми завжди вболіваємо за якість наших послуг та працюємо з Вами в команді.  ● Для покращення і пришвидшення робіт з просторового планування ми вирішили об'єднатись з кращими фахівцями в суміжних сферах та створити формат партнерського консорціуму, щоб працювати над територіями комплексно. Такий формат роботи дозволяє значно заощадити в термінах та вартості робіт. ● Наша динамічна команда підходить до кожного проекту зі свіжими перспективами та з максимальною увагою. Ми заохочуємо діалог між усіма учасниками проекту та здатні розробляти інноваційні рішення в результаті тісної співпраці. 

Ми не тільки задовольняємо потреби наших клієнтів, але відкриваємо нові можливості. 

Наші цінності

Бачення

Для нас цікаві об'єкти - це складні об'єкти, а якість і відповідальність за ведення процесу - наша перевага. Наш метод - перетворювати виклики на можливості. 

Місія

Створювати та підтримувати стале та конкурентне середовище в Україні. Відкривати нові горизонти розвитку, підтверджені якістю та узгодженістю дій.

Програми та заходи, що відбулися


 • Матеріали онлайн-обговорення ЗУ 711-ІХ

  Лютий 27, 2021

  Землевпорядкування - містобудування - місцеве самоврядування.
  Співпраця чи конкуренція?

 • Illustration

  Круглий стіл з питань залучення фахівців
  до розвитку громад та територій

  Січень 10, 2021

  Круглий стіл online з питань залучення фахівців до розвитку громад та територій, особливості приваблення інвестицій в громаду, порядок проведення екологічного аудиту, комплексний план території як його наповнення.

 • Illustration

  Комплексні плани просторового розвитку територіальних громад, генеральні плани населених пунктів, детальні плани територій – нові види землевпорядної документації

  Листопад 5, 2020

  на факультеті землевпорядкування НУБіП України відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Комплексні плани просторового розвитку територіальних громад, генеральні плани населених пунктів, детальні плани територій – нові види землевпорядної документації» посилання на публікацію

 • Просторове планування територіальних громад

  Жовтень 10, 2017

  Участь у семінарі з просторового планування теиторіальних громад.

Наші статті

Кар'єра

Ми постійно розвиваємось і завжди шукаємо прогресивних людей незалежно від віку та місця проживання. Долучайся та стань частиною нашої дружньої команди!Напишіть нам (au.moc.nalpg%40ofni) або залиште заявку нижче:

Illustration