SRPC GP

З Україною в серці

НДПЦ
ГЕОУРБАНІСТИКИ ТА
ПЛАНУВАННЯ

SRPC GP

З Україною в серці

НДПЦ
ГЕОУРБАНІСТИКИ ТА
ПЛАНУВАННЯ

Про нас

Науково-дослідний проектний центр "Геоурбаністики та планування"

● Міста формуються у відносинах між навколишнім середовищем та його громадою, а також між приватними та державними ініціативами. Ми ж працюємо в основі цих процесів, пропонуючи стійкі рішення, що поєднують та узгоджують інтереси всіх залучених. ● Працюючи з містами, організаціями державного сектору, забудовниками, приватними компаніями та некомерційними організаціями, ми розвиваємо збалансовану, прагматичну та амбіційну перспективу розвитку міст.● Наша команда з просторового планування - це досвідчені містобудівельники з усієї України. Наші експерти комплексно проводять дослідження на ранніх етапах проектування та шукають можливості ефективного й економічно вигідного опрацювання об'єктів, і тим самим зменшують витрати на його реалізацію та пришвидшують терміни виконання. .

● Ми працюємо над виготовленням містобудівної документації, супроводжуємо процедуру затвердження та надаємо освітні послуги з просторового планування. Ми завжди вболіваємо за якість наших послуг та працюємо з Вами в команді.  ● Для покращення і пришвидшення робіт з просторового планування ми вирішили об'єднатись з кращими фахівцями в суміжних сферах та створити формат партнерського консорціуму, щоб працювати над територіями комплексно. Такий формат роботи дозволяє значно заощадити в термінах та вартості робіт. ● Наша динамічна команда підходить до кожного проекту зі свіжими перспективами та з максимальною увагою. Ми заохочуємо діалог між усіма учасниками проекту та здатні розробляти інноваційні рішення в результаті тісної співпраці. 

Наші цінності

Бачення

Для нас цікаві об'єкти - це складні об'єкти, а якість і відповідальність за ведення процесу - наша перевага. Наш метод - перетворювати виклики на можливості. 

Місія

Створювати та підтримувати стале та конкурентне середовище в Україні. Відкривати нові горизонти розвитку, підтверджені якістю та узгодженістю дій.

Партнерський консорціум

05.02.2021 року команда НДПЦ ГП об’єднала 7 організацій з різних регіонів України за різними напрямками роботи для спільної цілі! Фахівці своєї справи, сильні команди та їх лідери, спеціалісти, експерти, науковці об’єднались та створили формат співпраці з ціллю комплексного підходу для розвитку громад та бізнесу.Спеціалісти у сфері містобудування та територіального планування, землевпорядкування та картографії, екології та поводження з відходами, економіки та роботи з інвестиціями, консалтингу та управління проектами, видобутку та переробки корисних копалин, проектування та будівництва складних інфраструктурних і промислових об’єктів, створення систем геоінформаційних даних та навчання персоналу органів місцевого самоврядування.

Учасники партнерського консорціуму

Illustration

НДПЦ «Геоурбаністики та планування»

Illustration

ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС-ЦЕНТР

Illustration

НДЦ "Екологічної безпеки та природокористування"

Illustration

ТОВ "ЕСТР"

Illustration

ДП "Лабораторія великомасштабних Геологічних досліджень"

Illustration

LOGISTRUCT

Illustration

MAGNETICONE

Кар'єра

Ми постійно розвиваємось і завжди шукаємо прогресивних людей незалежно від віку та місця проживання. Долучайся та стань частиною нашої дружньої команди!Напишіть нам (au.moc.nalpg%40ofni) або залиште заявку нижче:

Illustration