НДПЦ ГПSRPC GP
НДПЦ ГПSRPC GP
Про нас

Науково-дослідний проектний центр "Геоурбаністики та планування"

     Міста формуються у відносинах між навколишнім середовищем та його громадою, а також між приватними та державними ініціативами. Ми ж працюємо в основі цих процесів, пропонуючи стійкі рішення, що поєднують та узгоджують інтереси всіх залучених. Працюючи з містами, організаціями державного сектору, забудовниками, приватними компаніями та некомерційними організаціями, ми розвиваємо збалансовану, прагматичну та амбіційну перспективу розвитку міст.       Наша команда з просторового планування - це досвідчені містобудівельники з усієї України. Наші експерти комплексно проводять дослідження на ранніх етапах проектування та шукають можливості ефективного й економічно вигідного опрацювання об'єктів, і тим самим зменшують витрати на його реалізацію та пришвидшують терміни виконання.       Ми працюємо над виготовленням містобудівної документації, супроводжуємо процедуру затвердження та надаємо освітні послуги з просторового планування. Ми завжди вболіваємо за якість наших послуг та працюємо з Вами в команді.       Наша динамічна команда підходить до кожного проекту зі свіжими перспективами та з максимальною увагою. Ми заохочуємо діалог між усіма учасниками проекту та здатні розробляти інноваційні рішення в результаті тісної співпраці. 

Досвід

Ми маємо великий досвід у сфері архітектури і можемо пишатися 200+ виконаних проектів.

Супровід

Ми цінуємо кожного клієнта і на зв'язку протягом усього нашого співробітництва.

Технології

Ми створюємо продукти з використанням ліцензійного програмного забезпечення.

Наші цінності

Бачення

Для нас цікаві об'єкти - це складні об'єкти, а якість і відповідальність за ведення процесу - наша перевага. Наш метод - перетворювати виклики на можливості. 

Місія

Створювати та підтримувати стале та конкурентне середовище в Україні. Відкривати нові горизонти розвитку, підтверджені якістю та узгодженістю дій.

Нам довіряють

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Кар'єра

Ми постійно розвиваємось і завжди шукаємо прогресивних людей незалежно від віку та місця проживання. Долучайся та стань частиною нашої дружньої команди!Напишіть нам (au.moc.nalpg%40ofni) або залиште заявку нижче:

Illustration

Контакти

Напишіть нам

au.moc.nalpg%40ofnimoc.liamg%40nalpg.vivl 

Відвідайте нас

79 000, м. Львів, вул. Тиктора, 8